Serviss

Pieteikt servisu

Pieteikt servisu zvanot pa tālruni:
+371 63 483 600

Rezerves daļas un aksesuāri:
+371 63 483 605

Apdrošināšanas gadījuma pieteikšana:
+371 63 483 600

Skandi Motors, lielākais servisa centrs Baltijā, veic Mitsubishi, Hyundai, Nissan un Liepājas servisā arī Ford automašīnu remontdarbus atbilstoši ražotāju vadlīnijām. Jaunākās diagnostikas un servisa iekārtas, zināšanas un ilggadējā pieredze ļauj profesionāli apkalpot arī citu zīmolu automašīnas. Profesionāli, ražotājrūpnīcu apmācīti un sertificēti servisa konsultanti atradīs piemērotāko risinājumu jebkurai tehniskai automašīnas problēmai. Modernā DMS sistēma nodrošina komplicētu ikdienas darbu un ļauj uzglabāt un apkopot pilnu automašīnas apkalpošanas un remonta vēsturi, kas savukārt ļauj saglabāt augstu automašīnas tālākpārdošanas vērtību.

Skandi Motors servisa centrs veic šādus darbus:

 • Mitsubishi, Hyundai, Nissan un Liepājā Ford automašīnu garantijas, pēcgarantijas remonts un apkope;
 • virsbūves remonts un krāsošana;
 • riepu maiņa un riteņu balansēšana; 
 • riteņu ģeometrijas pārbaude un regulēšana;
 • automašīnas sagatavošana tehniskajai apskatei;
 • dzinēja darbības diagnostika un remonts;
 • bremžu sistēmas diagnostika, apkope un remonts;
 • dažādas sarežģītības pakāpes transmisijas mezglu diagnostika un remonts;
 • ritošās daļas un piekares elementu diagnostika un remonts;
 • automašīnu elektrosistēmu diagnostika un remonts;
 • automašīnu papildus aprīkojuma un aksesuāru uzstādīšana;
 • automašīnu tehniskā stāvokļa un virsbūves novērtējums (diagnostika pirms automašīnas iegādes);
 • automašīnu antikorozijas apstrāde;
 • gāzes iekārtu uzstādīšana (LPG);
 • gaisa kondicionēšanas sistēmu diagnostika un remonts.

Serviss

Virsbūvju remonts

Krāsošana un remonts

Skandi Motors virsbūvju remonta iecirknī izmantotās iekārtas un aprīkojums ļauj nodrošināt augstākos virsbūves remonta kvalitātes standartus. Zviedru firmas „Car-O-Liner” virsbūvju atjaunošanas stends nodrošina remonta tehnoloģiju ievērošanu un precīzu virsbūves parametru atbilstību. Savukārt krāsošanas cehs aprīkots ar itāļu ražojuma „Nova Verta - Prestige” krāsošanas kameru, kas nodrošina augstu ražību un krāsojuma kvalitāti.


Lai uzturētu augstos Mitsubishi, Hyundai un Nissan autoražotāju standartus, kā arī nodrošinātu krāsojuma un caurrūsēšanas garantiju, Skandi Motors krāsošanas darbnīcā tiek izmantotas augstas kvalitātes ,,Glasurit” un ,,Sikkens” krāsu sistēmas, kā arī zīmolu „3M”, ,,Car system”, ,,Terason” un „Colad” palīgmateriāli. Krāsas uzklāšanai tiek izmantotas „Sata” un „Ivata” firmu krāsu pistoles, kas nodrošina augstu krāsas izsmidzināšanas pakāpi, kas attiecīgi nodrošina kvalitatīvu krāsojumu.


Virsbūvju remonta cehā var veikt līdz 200 remontiem mēnesī.

Pulēšana un aizsargslāņa uzklāšana

Katrs automašīnas īpašnieks vēlas, lai viņa uzticamā un lolotā automašīna vienmēr būtu ideālā stāvoklī – tīra, kopta, bez skrāpējumiem un bojājumiem. Taču mūsu klimatiskajos apstākļos to nodrošināt ir ļoti sarežģīti.

Laika apstākļu, netīrumu un krasu temperatūras svārstību ietekmē automašīnas krāsojums pamazām zaudē savu spīdumu, bet virsbūve pārklājas ar mikroskopiskām plaisiņām. Caur tām, savukārt, iekļūst mitrums un rada virsbūves koroziju. Šī iemesla dēļ būtu vēlams laiku pa laikam veikt automašīnas virsbūves krāsojuma profilaksi.

Automašīnas pulēšanai un tai sekojošai aizsargslāņa uzklāšanai ir svarīga nozīme, ja vēlaties uzlabot automašīnas izskatu un aizsargāt tās virsbūvi.

Automašīnas pulēšanas un aizsargslāņa uzklāšanas procesa apraksts:

 1. Automašīna tiek nomazgāta un virsbūve tiek attīrīta ar speciālu ķīmiju;
 2. Automašīna tiek pulēta – virsbūves lakojums tiek attīrīts no bituma un citu veidu nosēdumiem, aizpildīti sīki skrāpējumi un citi bojājumi;
 3. Pēc pulēšanas automašīnas lakojumā tiek iestrādāta aizsargslāņa kārtiņa, kas 6 mēnešus aizsargā virsbūvi no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, piešķir papildu spīdumu, aizkavē krāsas izbalēšanu no UV saules stariem un pasargā no dažādu netīrumu, kā arī ūdens nokļūšanas uz virsmas (tie tiks „atgrūsti”). Tādējādi rūpēties par savas automašīnas tīrību kļūs pavisam vienkārši – atliek spēkratu vien noskalot!

Rezerves daļas un aksesuāri

Rezerves daļu mazumtirdzniecība

Skandi Motors priekšrocība ir vairāk nekā 10 gadu pieredze Korejas un Japānas automašīnu servisa pakalpojumu sniegšanā un rezerves daļu tirdzniecībā. Šajos gados iegūtās zināšanas dod iespēju sniegt elastīgu un konkurētspējīgu piedāvājumu dažāda vecuma un marku automašīnu īpašniekiem. Lai operatīvi reaģētu uz mūsu klientu vēlmēm, Skandi Motors noliktavā pieejams liels skaits gan oriģinālās, gan kvalitatīvas analogās rezerves daļas Mitsubishi, Hyundai un Nissan automašīnām. Tādējādi mēs saviem klientiem nodrošinām kvalitatīvas rezerves daļas automašīnu garantijas laikā un piedāvājam alternatīvu - rezerves daļas par izdevīgām cenām pēcgarantijas periodā.

Pie mums iespējams iegādāties un uzstādīt oriģinālos Mitsubishi, Hyundai un Nissan aksesuārus. Papildus oriģinālajiem aksesuāriem, Skandi Motors piedāvā kvalitatīvus analogos aksesuārus un papildaprīkojumu. Piedāvājuma klāstā ir aksesuāri, sākot no telefona turētājiem līdz tādam papildaprīkojumam kā autonomā apsilde, kruīzkontrole, dekoratīvie aizsargstieņi un daudz citu aksesuāru un papildaprīkojuma.

Visām Skandi Motors tirdzniecībā esošajām un servisā uzstādītajām oriģinālajām rezerves daļām un automašīnu aksesuāriem ir 12 mēnešu garantija.

Garantijas

Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļiem

Bezmaksas diennakts tehniskās palīdzības tālruņa numuri:

Mitsubishi:   80 001 055 (zvanot Latvijas robežās), +371 80 001 055 (zvanot ārpus Latvijas)

Hyundai:      67 332 188 (zvanot Latvijas robežās), +371 67 332 188 (zvanot ārpus Latvijas)

Nissan:        80 006 477 (zvanot Latvijas robežās),  +371 67 514 347  (zvanot ārpus Latvijas)

Ford:            80 003 673 (zvanot Latvijas robežās),  +371 80 003 673  (zvanot ārpus Latvijas)

POZĪCIJA  MITSUBISHI HYUNDAI NISSAN FORD
Pamata garantija 5 gadi / 100 000 km bez nobraukuma ierobežojuma pirmajos 2 gados 7 gadi / bez nobraukuma ierobežojuma 3+2 gadi / 100 000 km 3 gadi / 100 000 km
Krāsojuma garantija 5 gadi / 100 000 km bez nobraukuma ierobežojuma pirmajos 2 gados 5 gadi / bez nobraukuma ierobežojuma * 3 gadi / bez nobraukuma ierobežojuma 3 gadi / bez nobraukuma ierobežojuma
Garantija pret caurrūsēšanu 12 gadi / bez nobraukuma ierobežojuma 12 gadi / bez nobraukuma ierobežojuma 6 vai 12 gadi / bez nobraukuma ierobežojuma (atkarībā no modeļa) 12 gadi / bez nobraukuma ierobežojuma
Tehniskā palīdzība (ražotāja) 5 gadi /  bez nobraukuma ierobežojuma 7 gadi /  bez nobraukuma ierobežojuma 3 gadi / 100 000 km 3 gadi / 100 000 km
Papildus garantija - - līdz + 5 gadiem vai 150 000 km ** līdz + 5 gadiem vai 150 000 km ***
Ierobežota garantija (rezerves daļas, aksesuāri, akumulatori, u.c.) Rezerves daļām un aksesuāriem - 2 gadi / bez nobraukuma ierobežojuma. Akumulatoriem, O2 sensoram, kondensatora ventilatora motoram, inžektoram/kvēlspuldzēm - 3 gadi/ 100 000 km bez nobraukuma ierobežojuma pirmajos 2 gados Ieslēgšanas akumulatoram 2 gadi/ bez nobraukuma ierobežojuma. Oriģinālai audio sistēmai - 3 gadi/ bez nobraukuma ierobežojuma. Rezerves daļām un aksesuāriem - 2 gadi / bez nobraukuma ierobežojuma Oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru garantija - 1 gads / bez nobraukuma ierobežojuma Oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru garantija - 1 gads / bez nobraukuma ierobežojuma 
Garantija neattiecas Normāla nolietojuma detaļām, apkopes materiāliem, šķidrumiem smērvielām, kā arī bojājumiem, kas radušies nepareizas ekspluatācijas rezultātā  Normāla nolietojuma detaļām, apkopes materiāliem, šķidrumiem smērvielām, kā arī bojājumiem, kas radušies nepareizas ekspluatācijas rezultātā Normāla nolietojuma detaļām, apkopes materiāliem, šķidrumiem smērvielām, kā arī bojājumiem, kas radušies nepareizas ekspluatācijas rezultātā Normāla nolietojuma detaļām, apkopes materiāliem, šķidrumiem smērvielām, kā arī bojājumiem, kas radušies nepareizas ekspluatācijas rezultātā
Papildus   7 gadi tehniskā kontrole ****      


*** Nospiest šeit lai lejupielādētu papildus informāciju par Ford Protect* pagarināto garantiju 
****Hyundai piedāvā 5 gadu tehnisko kontroli - automašīnas tehniskā stāvokļa bezmaksas pārbaude, kas tiek veikta pēc īpašnieka vēlēšanās vienu reizi gadā starp regulārām apkopes reizēm.

Nospiest šeit, lai lejupielādētu pilnu informāciju par Mitsubishi garantijas noteikumiem (3MB, .pdf)

Nospiest šeit, lai lejupielādētu pilnu informāciju par Hyundai 7 gadu garantijas noteikumiem (500KB, .pdf)

Nospiest šeit, lai lejupielādētu pilnu informāciju par Nissan garantijas noteikumiem (290KB, .pdf)

Nospiest šeit, lai lejupielādētu pilnu informāciju par Ford garantijas noteikumiem (2MB, .pdf)

Tehniskās apkopes

Šajā sadaļā varat iepazīties ar šobrīd pārdošanā piedāvāto Mitsubishi, Hyundai un Nissan automašīnu garantijas tehnisko apkopju izmaksām. Lai precizētu Jūs interesējošā auto modeļa tehniskās apkopes izmaksas lūgums sazināties ar servisa konsultantiem.

Lai atrastu Jūs interesējošo informāciju, lūdzu, izvēlieties Jūsu automašīnas garantijas periodu, marku, modeli, specifikāciju (kas ietver dzinēja apjomu, degvielas un ātrumkārbas veidu).

Tehnisko apkopju izmaksas

Kontakti

Serviss:
+371 63 483 600

Rezerves daļas:
+371 63 483 605

Apdrošināšanas atlīdzības:
+371 63 483 600


Servisa pieņemšana

Mareks Vītols

Mareks Vītols
Servisa vadītājs

Andis Šperbergs

Andis Šperbergs
Servisa konsultants

Guntars Briķis

Guntars Briķis
Servisa konsultants

Mārcis Žvinklis

Mārcis Žvinklis
Servisa pieņēmējs

Rezerves daļu tirdzniecība

Egils Knēve

Egils Knēve
Rezerves daļu departamenta vadītājs

Guntis Kleins

Guntis Kleins
Rezerves daļu speciālists

Gundars Kļava

Gundars Kļava
Rezerves daļu pārdevējs