07.07.2020

Pierādīts, ka Hyundai IONIQ Electric ir elektroautomobilis ar zemāko patēriņu

Saskaņā ar informāciju no vairākiem avotiem Hyundai IONIQ Electric ir sērijveida ražošanas automobilis ar zemāko patēriņu.

Lasīt vairāk

10.06.2020

KONA Electric atspēko mītus par elektromobiļiem

Kaut arī elektromobiļi pastāv jau vairākas desmitgades, tie joprojām nav tik izplatīti kā transportlīdzekļi ar iekšdedzes dzinējiem. Iespējams, tieši tādēļ par elektromobiļiem joprojām dzirdams daudz mītu un pārpratumu. Piedāvājam dažus no izplatītākajiem mītiem par šiem transportlīdzekļiem, un mēs arī pastāstīsim, vai KONA Electric tos var atspēkot.

Lasīt vairāk

20.02.2020

Hyundai Motorsport GmbH

2012. gada 19. decembrī dibinātais uzņēmums „Hyundai Motorsport GmbH“ (HMSG) ir atbildīgs par Hyundai starptautiskajām motosporta aktivitātēm un galvenokārt par tā Pasaules Rallija čempionāta programmu. Uzņēmums, kas atrodas Alcenavā, Vācijā, ir strādājis pie Hyundai atgriešanas Pasaules Rallija čempionātā, iesaistot unikālu un prasmīgu darbinieku komandu, kas pastāvīgi strādā pie WRC specifikācijas i20 pilnveides.

Lasīt vairāk

13.02.2020

Hyundai ieskicē jaunos i20 un i30 modeļus

Līdz ar jauno i20 Hyundai ir radījis pilnīgi jaunu dizaina valodu – “Sensuos Sportiness”. Šis dizains raksturo harmoniju starp četriem pamatelementiem: proporcija, arhitektūra, stils un tehnoloģija. Dizaina virziena mērķis ir radīt Hyundai automašīnām instinktīvu skaistumu, radīt emocionālu vērtību un piešķirt tām atšķirīgu izskatu.

Lasīt vairāk

31.01.2020

2019. gadā Hyundai elektro automobiļi ir pārdotākie Latvijā

Pērn Hyundai Latvijā pārdeva 27 pilnīgi jaunus elektroautomobiļus, pārspējot tuvākos konkurentus ar 5 un 10 automobiļiem. Hyundai piedāvā divus pilnīgi elektriskus modeļus – IONIQ Electric (38 kW) un KONA Electric (64 kW). Savukārt, 2020. gada sākumā elektro auto piedāvājumam tiks pievienota arī KONA Electric ar 39 kW akumulatoru.

Lasīt vairāk

23.01.2020

Jaunais Hyundai i10

Kopš tā prezentācijas 2008. gadā i10 ir kļuvis par Hyundai veiksmes stāstu Eiropas tirgū. Automobiļa ārējais korpuss atspoguļo tā moderno būtību, vienlaikus nodrošinot visaptveroši ērtu piekļuvi un komfortu, lai sniegtu atbalstu tās daudzveidīgajiem lietotājiem viņu ikdienas gaitās. Ar visplašāko drošības un savienojamības piedāvājumu savā klasē, jaunais i10 nodrošina pilnu paketi.

Lasīt vairāk

12.12.2019

Hyundai KONA HYBRID atkārtoti saņem Latvijas EKO auto balvu!

Vēlā 6.decembra pievakarē Rīgā tika noskaidrotas visas Latvijas Gada auto 2020 nominācijas. Pirmo reizi konkursam tika pieteikts rekordliens automašīnu skaits – kopumā 35 jaunas automašīnas, kas pretendēja uz tituliem atseviškās nominācijās.

Lasīt vairāk

25.07.2019

Jaunais KONA hibrīds padara braukšanu efektīvāku un baudāmāku nekā jebkad iepriekš

Elegants, izteiksmīgs, pārliecinošs – KONA ir drosmīgs ikvienā tā detaļā. Tam ir ļoti efektīvs benzīna dzinējs un pilnībā elektrisks spēka pārvads, kas nodrošina ievērojamu nobraucamo attālumu – līdz pat 449 kilometriem.

Lasīt vairāk

21.02.2019

Hyundai Motor paplašina populāro SUV klāstu Eiropā.

Papildus jaunā 48 voltu hibrīda piedziņas pievienošanu pārdošanā, Eiropas klientiem drīzumā būs iespēja izvēlēties arī jaunu šīs automašīnas specifikāciju – dinamiskāku, un ar jūtamu motorsporta ietekmi gan iekšpusē, gan ārpusē.

Lasīt vairāk