23.12.2019

Jaunajam Nissan JUKE piešķirts Euro NCAP 2019 augstākais drošības vērtējums

Neatkarīgā Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma (Euro NCAP) jaunajam Nissan JUKE ir piešķīrusi 2019. gada augstāko piecu zvaigžņu drošības novērtējumu, paužot uzslavas par tā izturību un spēcīgo sadursmju nepieļaušanas tehnoloģiju.

Lasīt vairāk

04.09.2019

Pilnīgi jaunais Nissan JUKE jaunā gaismā parāda kompaktos krosoverus, kam piemīt izteiktāka personība

Nissan JUKE ar gandrīz 1 miljonu automobiļu uz Eiropas ceļiem, pateicoties savam izcilajam dizainam, ir atradis kopīgu valodu ar Eiropas klientiem. Nākamās paaudzes JUKE – kurš šodien tika atklāts Londonā, Parīzē, Milānā, Barselonā un Ķelnē – ir veidots tā, lai tas patiktu Eiropas autovadītājiem, kuri krosovera segmentā papildus praktiskumam novērtē arī dizainu, tehnoloģijas un sniegumu.

Lasīt vairāk

30.08.2019

Ieskats pirms atklāšanas: Jaunais Nissan JUKE uzlabots un gatavots darbam

Pēc vairāk nekā miljons pārdotiem automobiļiem kopš tā debijas tirgū 2010. gadā, šobrīd JUKE, būdams jaunā izskatā, tiek testēts pēdējos ceļu testēšanas posmos, uzrādot veiklus braukšanas veiktspējas rādītājus pirms tā oficiālās atklāšanas, kas plānota nākamajā mēnesī.

Lasīt vairāk

26.06.2019

Nissan LEAF klientiem tagad pieejama vēl lielāka izvēle ar jaunajām versijām visā Eiropā

Tagad visā Eiropā var iegādāties jaunākās īpaši veiksmīgās Nissan LEAF saimes versijas, ieskaitot LEAF e+, ar kuru iespējams nobraukt lielāku attālumu, kas kopš janvāra izlaiduma jau ir saņēmis vairāk nekā 8 000 pasūtījumu, nostiprinot LEAF statusu kā visvairāk pārdoto elektroautomobili Eiropā pagājušajā gadā.

Lasīt vairāk

02.05.2018

Jaunais Nissan LEAF saņem 5 zvaigžņu Euro NCAP drošības novērtējumu.

Neatkarīgā automobiļu drošības pārbaudes organizācija – Euro NCAP, jaunajam Nissan LEAF ir piešķīrusi izcilo 5 zvaigžņu drošības novērtējum

Lasīt vairāk

15.08.2017

Jaunais Nissan Qashqai -krosovers ar premium klases dizainu un tehnoloģijām

Eiropā visvairāk pirktais krosovers ir papildināts ar būtiskiem Premium klases uzlabojumiem.

Lasīt vairāk

04.07.2017

Jaunā Nissan Micra ir ieradusies Latvijā

Nissan plašais automobiļu modeļu klāsts tagad ir papildināts ar jauno hečbeku – Nissan Micra, kas ir ieradusies Latvijā. Jaunās Nissan Micra cena ir sākot no 12 400 €.

Lasīt vairāk

12.04.2017

Nissan krosoveri – populārākais 2016. gada pirkums auto nozarē

Nissan apvidus auto – Nissan Qashqai, Nissan X-trail un Nissan Juke – joprojām atrodas līderpozīcijās kā pārdotākie jaunie pasažieru automobiļi privātpersonu segmentā. Krosoveru jeb apvidus segments uzņem arvien lielākus apgriezienus un iemanto popularitāti Latvijas autobraucēju vidū, un plašajā piedāvājuma klāstā izceļas tieši Nissan zīmols, piedāvājot uzticamus un modernus auto.

Lasīt vairāk