06.11.2019

MI-TECH CONCEPT*1 mazizmēra SUV elektroautomobiļi

2019.gada 23.oktobrī, Tokijā MITSUBISHI MOTORS CORPORATION (MMC) svinīgi atklāja MI-TECH CONCEPT*1 mazizmēra SUV elektroautomobili, un SUPER HEIGHT K-WAGON Kei konceptauto Tokijas auto šovā 2019*2.

Lasīt vairāk

07.10.2019

Izturīgāks par izturīgu!

Mitsubishi Motors Corporation ir uzsācis jaunā L200 pikapa tirdzniecību Latvijā.

Lasīt vairāk

19.09.2019

Jaunais ASX Latvijā!

Mitsubishi Motors Corporation ir uzsācis sava kompaktākā krosovera ASX pārdošanu Latvijas tirgū. ASX ar savām daudzpusīgajām īpašībām ir perfekti piemērots gan ikdienas braukšanai, gan aizraujošiem piedzīvojumiem.

Lasīt vairāk

04.09.2019

Pilnīgi jaunais Nissan JUKE jaunā gaismā parāda kompaktos krosoverus, kam piemīt izteiktāka personība

Nissan JUKE ar gandrīz 1 miljonu automobiļu uz Eiropas ceļiem, pateicoties savam izcilajam dizainam, ir atradis kopīgu valodu ar Eiropas klientiem. Nākamās paaudzes JUKE – kurš šodien tika atklāts Londonā, Parīzē, Milānā, Barselonā un Ķelnē – ir veidots tā, lai tas patiktu Eiropas autovadītājiem, kuri krosovera segmentā papildus praktiskumam novērtē arī dizainu, tehnoloģijas un sniegumu.

Lasīt vairāk

30.08.2019

Ieskats pirms atklāšanas: Jaunais Nissan JUKE uzlabots un gatavots darbam

Pēc vairāk nekā miljons pārdotiem automobiļiem kopš tā debijas tirgū 2010. gadā, šobrīd JUKE, būdams jaunā izskatā, tiek testēts pēdējos ceļu testēšanas posmos, uzrādot veiklus braukšanas veiktspējas rādītājus pirms tā oficiālās atklāšanas, kas plānota nākamajā mēnesī.

Lasīt vairāk

25.07.2019

Jaunais KONA hibrīds padara braukšanu efektīvāku un baudāmāku nekā jebkad iepriekš

Elegants, izteiksmīgs, pārliecinošs – KONA ir drosmīgs ikvienā tā detaļā. Tam ir ļoti efektīvs benzīna dzinējs un pilnībā elektrisks spēka pārvads, kas nodrošina ievērojamu nobraucamo attālumu – līdz pat 449 kilometriem.

Lasīt vairāk

26.06.2019

Nissan LEAF klientiem tagad pieejama vēl lielāka izvēle ar jaunajām versijām visā Eiropā

Tagad visā Eiropā var iegādāties jaunākās īpaši veiksmīgās Nissan LEAF saimes versijas, ieskaitot LEAF e+, ar kuru iespējams nobraukt lielāku attālumu, kas kopš janvāra izlaiduma jau ir saņēmis vairāk nekā 8 000 pasūtījumu, nostiprinot LEAF statusu kā visvairāk pārdoto elektroautomobili Eiropā pagājušajā gadā.

Lasīt vairāk

20.06.2019

Nissan Qashqai konkurss

“Nissan jaunās kolekcijas izpārdošanas” akcijas ietvaros vēlamies kādam no jums uzdāvināt jaunu auto (Nissan Qashqai ar pilnu bāku) uz nedēļas nogali. Iepazīsties ar konkursa noteikumiem, piedalies un pārsteidz savu draugu vai ģimeni ar piedzīvojumiem bagātu nedēļas nogali.

Lasīt vairāk

04.04.2019

Skandi Motors atklāj Baltijā pirmo pop-up autosalonu tirdzniecības centrā Akropole

Šodien 4.aprīlī līdz ar jaunā iepirkšanās un izklaides centra Akropole atklāšanu, tirdzniecības centra telpās savu darbību uzsāk Baltijā pirmais pop-up autosalons. Ikvienu lielveikala apmeklētāju ar jaunajām automašīnām aicina iepazīties viens no lielākajiem auto tirgotājiem Latvijā - Skandi Motors, kas ir tādu auto zīmolu kā Mitsubishi, Hyundai un Nissan oficiālais pārstāvis Latvijā.

Lasīt vairāk